Judėjimo džiaugsmas su jogos ir pound zumbos elementais

2019 m. balandžio 30 dieną įstaigoje vyko respublikinis metodinis praktinis seminaras „ Judėjimo džiaugsmas su jogos ir pound zumbos elementais“. Šiuolaikiniai vaikai vadinami „ interneto amžiaus“ , Alfa kartos vaikais. Jie auga su kompiuteriais, mobiliais telefonais. Tai nenustygstantys vietoje, judrūs, aktyvūs vaikai. Jie linkę eksperimentuoti, tyrinėti, išmėginti. Todėl ir mes, mokytojai, ieškome naujų būdų ir priemonių, kad judėjimas vaikui teiktų džiaugsmą ir naudą.Praktinį užsiėmimą, kaip taikyti jogą per žaidimą vedė Vilniaus Šivanada jogos vedantos centro mokytoja Greta G.  Jogos užsiėmimų metu vaikai žaismingai mokosi sutelkti dėmesį. Pratimai gerina jų motorinius įgūdžius, treniruoja pusiausvyros pojūtį. Judėjimas su lazdelėmis arba pound zumba tampa labai populiari kūno metodika. Kiek naudos ir džiaugsmo tai teikia vaikams , seminaro metu demonstravo kūno dizaino, rumbos ir pound užsiėmimų trenerė, tiflopedagogė Audronė P.