Kūrybinės dirbtuvės tėvams

2020 m. vasario 26 dieną lopšelyje-darželyje vyko kūrybinės dirbtuvės tėvams. Pradžioje visi rinkosi į salę. PPt psichologė Dalia Grigaitė  dalijosi mintimis ir teikė rekomendacijas ugdytinių tėveliams, kaip tinkamai reaguoti į pastabas apie netinkamą vaikų elgesį. Diskusijos metu iškilo daug klausimų į kuriuos visi gavo atsakymus. Po diskusijos su psichologu tėvai skirstėsi į iš anksto pasirinktas erdves. Vieni skubėjo į sporto salę, kurioje vyko pamoka 13- ai klasei „ Judėkime kitaip su pound  zumba“. Trenerė A. Petronaitytė parodė kaip galima vesti judėjimo džiaugsmo  užsiėmimus linksmai ir su muzika.

Kitoje erdvėje vyko mandalų iš spalvoto smėlio kūrimas. Mandalos kūryba – geras būdas pažinti save ir išsilaisvinti nuo kasdienybės. Šioje erdvėje mamos paniro į žaismingą kūrybą, kuri apgaubė ramybe ir pakilia nuotaika. Veiklą vedė mokytojos A. Legienė ir R. Jonikienė.

Trečioje erdvėje buvo vedama  pamoka 13-ai klasei „ Nuo garso iki žodžio“. Tai logopedinės pratybos tėvams. Jų metu tėvai darė artikuliacinę mankštą, įtvirtino rišlioje kalboje taisyklingą garsų tarimą, turinio žodyną, lavino foneminę klausą ir garsinę analizę, žaidė įvairius žaidimus, praplėtė savo žinias  apie Lietuvos žvėris.  Dalyviai turėjo galimybę susipažinti su logopedinių pratybų struktūra.  Pamoką vedė logopedės R. Basevičienė ir L. Gudaitė. Šis renginys sustiprino mūsų bendruomenės ryšius ir suteikė galimybę labiau pažinti vieniems kitus. Teigiamos emocijos nuspalvino darganotą žiemos popietę ir nuteikė dar glaudesniam pedagogų, tėvų ir specialistų bendradarbiavimui ateityje.

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *