Informacija tėvams

E-dienynas „ Mūsų darželis“

Informuojame,

kad  vadovaujantis LR Socialinės paramos mokiniams įstatymo nuostatomis, mokiniai, kurie mokosi  pagal priešmokyklinio ugdymo programą nuo 2020-09-01 turi teisę gauti nemokamus pietus, nevertinant gaunamų pajamų. Prašymai į Panevėžio miesto socialinių reikalų skyrių priimami nuo 2020 m. liepos 1 dienos.

Smulkesnę informaciją skaitykite:

Informacija apie nemokamą maitinimą

Prašymas dėl nemokamo maitinimo

Kviečiame

dalyvauti tarptautinėje fotografijos parodoje „ Mano laiminga diena“

Informacija:

Tarptautinės parodos nuostatai

Informuojame,

kad nuo 2020 m. sausio 1 dienos keičiasi mokesčio už vaikų išlaikymą darželyje kainos :

Lopšelio grupė :  Vieno  maitinimo  ( pietų) kaina – 1.03 Eur.   Dviejų maitinimų ( pusryčių ir pietų arba pietų ir vakarienės ) kaina –1.51 Eur. Trijų maitinimų kaina- 1.99 Eur.

Darželio ar priešmokyklinė grupė  : Vieno  maitinimo  ( pietų) kaina – 1.18 Eur.   Dviejų maitinimų ( pusryčių ir pietų arba pietų ir vakarienės ) kaina –1.72  Eur. Trijų maitinimų kaina- 2.26 Eur.

Informuojame ,

kad į „Tėvų liniją“ pasitarti įvairiais vaikų auklėjimo klausimais nemokamu telefono numeriu 8 800 900 12 , galima skambinti ne tik vakarais nuo 17 iki 21 val., bet ir dieną- nuo 11 iki 13 val.

„ Tėvų linijoje“ dirba tik profesionalūs Paramos vaikams centro psichologai, todėl čia skambinama ir išsikalbėti, nusiraminti, ir sužinoti konkrečių patarimų dėl bendravimo su vaikais. Daugiau informacijos-www.tevulinija.lt