Vaiko dienos ritmas

7.00-8.00 val. Labas rytas. Pasveikinam kiekvieną vaiką, padedam atsisveikinti su tėveliais ir pasisveikinti su draugais. Palaikom gerą nuotaiką. Sukuriam erdvę, kur vaikas galės rinktis kuo užsiimti: žaisti, piešti, klausytis muzikos, dalintis rytiniais įspūdžiais. Vasarą susitinkame lauke.

8.10-8.20 val. Ir suaugę ir maži – mankštą mylime visi. Vasara sportuojame lauke.

8.30-8-45 val. – Pusryčiaujame

9.15-10.30 val.- Žaidžiu, girdžiu, matau ir daug ką sužinau. Siurprizais, nuotaikingomis naujienomis suburiame vaikus į Ryto ratą.Džiaugiamės nauja diena ir mokomės žaisdami. Orientuojantis į planuotą kiekvienos grupės savaitės ritmą, organizuojame kryptingą , nuoseklią ir įdomią vaikų veiklą: loginės pratybos, socialinių įgūdžių stiprinimas, rankų darbai, judėjimo džiaugsmas, dainavimas ir t.t.

10.30-11.45  val. -Stebime, žaidžiame ir pramogaujame lauke.

12.00-12.30 val. – Pietaujame

13.00-15.00 val.- Miegame.. Lopšinė migdo ir ramina, o pasaka lavina vaiko vaizduotę, turtina kalbą, skatina emocinį vystymąsi. Ramus miegas padeda augti ir tvirtėti.

15.00-15.20 val. – Pabudome ir keliamės. Užsiimame norima veikla. Pabudę ir apsirengę sklaidome knygutes, žaidžiame  kūrybinius, siužetinius, ramius žaidimus, dėliojame  dėliones, bendraujame  tarpusavyje, vaidiname, deklamuojame. Kiekvienas vaikas pagal tėvų sutikimą žino, kuo užsiims ( lankys šokių užsiėmimus, mokinsis programuoti, žais krepšinį, mokinsis anglų kalbos).

15.30-15.45 val. – Vakarieniaujame.

16.00-17.48 val. Su draugais aš vis žaidžiu… Žaidžiame  kūrybinius, loginius, didaktinius, vaidybinius, sportinius, judriuosius, ramius žaidimus. Su atėjusiais tėveliais pasikalbame apie vaiko pasiekimus, papasakojame vaiko sėkmės istoriją.

Bučkis ir apsikabinimas. Iki rytojaus.